Práce a vzdělávání na dálku

Užitečné nástroje na práci na dálku a online vzdělávání.

Aktualizováno: 17. 3. 2020 20:24

Jelikož je konec aktuální situace v nedohlednu, firmy jsou nuceny takřka ze dne na den přejít na spolupráci a vzdělávání na dálku. Jak strategicky nastavit fungování remote týmu odhaluje tento průvodce. Jaké všechny nástroje máme k dispozici?

Digiskills.cz zdarma poskytuje kurzy s tématem práce z domova

https://www.digiskills.cz/blog/otevirame-kurzy-pro-praci-z-domu

V Digitální akademii od Digiskills se naučíte vše potřebné k efektivní práci z domu. Od sebeřízení, digitálních nástrojů až po porady a komunikaci na dálku. Navíc tam najdete i naše energy management mikrokurzy z cyklu Mozek v kondici, které vám pomůžou se vyladit i psychicky :)

Google remote tools

https://grow.google/intl/europe/remote-work

Sada webinářů zdarma o tom, jak pracovat efektivně na dálku a přehled nástrojů, které vám s tím pomůžou.

Ebook - Jak budovat firemní kulturu na dálku

https://www.ahoyteam.com/guide

Ebook je zdarma a dozvíte se v něm, jak budovat firemní kulturu a komunikaci, když s kolegy nesedíte v jedné kanceláři, ale třeba na různých místech po světě. Bude se vám hodit zejména, když v práci používáte komunikační nástroj Slack, protože jednotlivé tipy se týkají hlavně efektivní (a zábavné) komunikaci v něm.

 

Jsme plně online!
KONZULTACE, WEBINÁŘE, E-LEARNING
ŽIVÉ KONZULTACE, WEBINÁŘE, STREAMY
Krizový management a leadership, manažerské rozhovory na dálku, krizová intervence, svěží mysl a koncentrace a další témata.
E-LEARNING
MOZEK V KONDICI
Kurzy z řady Mozek v kondici jako microlearning videa a online akademie na platformě Digiskills.cz. Dostupné po bezplatné registraci.
PŘEJÍT NA E-LEARNING
testovací přístup
ENERGY
MANAGEMENT
Energy management upevňuje celostní základy dlouhodobě vysokého výkonu. Soustředí se na praktické dovednosti pro chytré průběžné hospodaření s energií.
Více o našem přístupu a o tom, co pro nás znamená energy management