Budeme mít mozek v cloudu?

Množství dat, které dnes o mozku máme, se díky neurovědě každý rok zdvojnásobí. Umíme se už dívat do živého mozku v reálném čase. Přijde opravdu doba, kdy budeme mít mozek v cloudu? Koukněte na video.

Aplikace pro pozorování noční oblohy

Aplikace pro mapování oblohy sice existují už dlouho, nicméně stále dokážou udivovat.

Každý krok se počítá

Váš chytrý telefon zvládne sledovat každý váš krok. Zní to sice strašidelně, ovšem pokud jde o pedometry, není se čeho bát.

2 aplikace, se kterými se vám bude lépe spát

Nejenže sledují průběh spánku, jeho hloubku a přechody mezi jednotlivými fázemi, ale také umí obstarat méně bolestné buzení než klasický budík.

Výzva

Modré světlo nechceme celý den

Používáte smartphone, tablet či notebook těsně předtím, než jdete spát? Zajímá vás, co to dělá s vaším mozkem?

Výzva

Zvládnete digitální půst?

Soužití s technologiemi nemá být cestou k závislosti. Takže dávejme si od techniky pravidelně pauzu a jednou za čas zkusme zařadit “digitální půst”. Půjde to?

Jsme plně online!
KONZULTACE, WEBINÁŘE, E-LEARNING
ŽIVÉ KONZULTACE, WEBINÁŘE, STREAMY
Krizový management a leadership, manažerské rozhovory na dálku, krizová intervence, svěží mysl a koncentrace a další témata.
E-LEARNING
MOZEK V KONDICI
Kurzy z řady Mozek v kondici jako microlearning videa a online akademie na platformě Digiskills.cz. Dostupné po bezplatné registraci.
PŘEJÍT NA E-LEARNING
testovací přístup
ENERGY
MANAGEMENT
Energy management upevňuje celostní základy dlouhodobě vysokého výkonu. Soustředí se na praktické dovednosti pro chytré průběžné hospodaření s energií.
Více o našem přístupu a o tom, co pro nás znamená energy management