Redakční plán

Na jaká další témata se můžete těšit?

Co znamená Fit For Business

Martin Ruman rozhovoru s Michalem Anderou pro ByznysPark.cz

Tělo nemáme jen pro transport hlavy

Zuzana Koláriková v rozhovoru s Michalem Anderou pro ByznysPark.cz

Flexi (práce) - Cool & Sexy?

Flexibilní formy práce, práce na dálku, zkrácené úvazky. Jak vypadají reální lidé, kteří takto pracují a jejich zaměstnavatelé, jež jim to umožňují? Shrnutí praktických zkušeností prezentovaných na workshopu “Flexi - Cool a Sexy?” najdete v článku. Není všechno zlato, co se tváří jako podnikání z pláže...

Všímavost je cesta ke spokojenějšímu životu

Už jste dnes měli svou patnáctiminutovku? Nejnovější vědecké výzkumy dokazují, že najít si pro sebe 15 minut denně a učit mozek klidnému soustředění na vědomou přítomnost, má velký pozitivní dopad v mnoha oblastech života.

Energy drink nebo energy management?

K čemu jsou nám svaly, které nemůžeme ovládat? A jak dostat “minimální účinnou dávku pohybu” do každého dne? Rychlomanuál chytré výživy a pohybu pro mozek!

Domácí müsli tyčinky s konopným proteinem

S odpolední únavou bojuje každý po svém. Často, ne úplně úspěšně, slazenou kávou. Přitom by možná stačila procházka na čerstvém vzduchu nebo ještě lépe vyvážená svačina. Zkuste mít po ruce třeba müsli tyčinku.

Moje mozková mrtvice

Doktorka Jill Bolte Taylor prožila mozkovou mrtvici. A díky tomu, že mozek celý profesní život studuje, popisuje ve strhujícím videu její průběh a svá uvědomění.

Načíst další